Prekių pristatymas

Mes siulome jums pasirinkti labiausiai tinkanti pristatymo būdą, atsižvelgiant į jūsų asmeninius poreikius. Žemiau pateikti visi galimi variantai:

NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje perkant už 49 EUR ir daugiau

LP EXPRESS kurjeriai
Prekių pristatymo mokestis yra fiksuotas – 3,90 EUR.
Siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas gavėjo adresu.
Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų pirkiniai bus pristatyti jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje*. Nepavykus įteikti Siuntos Siuntos žymoje nurodytu Gavėjo adresu, kurjeris gaunamųjų laiškų dėžutėje Gavėjui palieka Siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos Siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs Gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos Siuntos atsiėmimo sąlygas. Tokia Siunta saugoma 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Gavėjo neatsiimta arba ne dėl kurjerio kaltės neįteikta Siunta, pasibaigus Siuntos saugojimo terminui grąžinama mazyliobatai.eu.
*Į Neringą siuntos nėra pristatomos

Lietuvos paštas
Prekių pristatymo mokestis yra fiksuotas – 2 EUR.
Siunta pristatoma per 3-4 darbo dienas į artimiausią stacionarų pašto skyrių.
Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų pirkiniai bus siunčiami registruotu paštu. Siunta pasiekia gavėją per 3-4 darbo dienas. Dėl įvairių aplinkybių (pavyzdžiui, šventinio laikotarpio metu) siuntimas gali užtrukti iki 10 dienų. Už siuntų vėlavimą atsako UAB "Lietuvos paštas".
Užsakytos prekės pristatomos į artimiausią stacionarų pašto skyrių. Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti pats. Jeigu užsakytas prekes atsiims ne pats Pirkėjas, užsakyme jis privalo nurodyti asmens atsiimsiančio prekes (gavėjo) vardą ir pavardę.
Dėmesio: atsiimant siuntinį pašto skyriuje, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

LP EXPRESS siuntų terminalai
Prekių pristatymo mokestis yra fiksuotas – 2 EUR.
Siunta pristatoma per 2-4 darbo dienas.
Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų pirkiniai bus pristatyti į pasirinktą LP EXPRESS terminalą. Apie tai, kad siunta jau pasiekė Jūsų terminalą, Jūs būsite informuoti trumpąja SMS žinute ir/arba elektroniniu paštu. Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama mazyliobatai.eu .
Svarbu: nepamirškite prie užsakymo nurodyti Jums patogiausio LP EXPRESS terminalo adreso!

LP EXPRESS terminalų sąrašą galite rasti čia.
Siuntos atsiėmimas:
Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba e-laišku. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės.

Mažylio batai © 2019